Люди

У Франківську продовжується суд у справі забудовника проти мешканців вулиці Підгірянки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську продовжується слухання справи забудовника ПП “Санліт-Захід” проти мешканців вулиці Марійки Підгірянки, 25, пише Курс.

До теми. «Рейдерське» захоплення двору на Підгірянки у Франківську вивчатиме спеціальна комісія

IMG_3414

Люди проти того, аби на місці їх гаражів на Відкритій звели багатоповерхівку. Навколо місця майбутньої будови зараз стоять приватні будинки. Тутешні мешканці ще у квітні влаштували живий щит, аби перешкодити зведенню паркана, викликали міліцію та скандалили із забудовником. Погрожували спалити спецтехніку – тільки щоб їхні гаражі не знесли. А ці будівлі, наголосили, стоять тут вже понад 50 років.

Минулого разу до судового процесу долучили Івано-Франківську міську раду, яка виступає третьою особою на боці відповідача.

Наразі заслуховують пояснення. Першою пояснення надала сторона позивача. Минулого разу суд витребував докази у справі. Від позивача надійшла копія докуметів технічної інвентаризації з приводу суборенди. Відповідачі заявили клопотання для ознайомлення з документами, суд дав коротку технічну перерву.

До теми. “Забивайте кіл у мене, а паркан ставити не дозволю”, – мешканці вулиць Підгірянки-Відкритої проти забудовника (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні планують заслухати пояснення відповідачів і представників міськради.

Нагадаємо, мешканці вулиць Марійки Підгірянки та Відкрита уже кілька років борються із забудовником, який у їхньому дворі хоче збудувати “свічку” впритул до інших будинків і при цьому знести туалети та господарські приміщення, якими користуються жителі.

До теми. Забудовник судиться з мешканцями Підгірянки-Відкритої. Вимагає морального відшкодування, а ще знести гаражі та статую Богородиці (ФОТО)

Справа тягнеться із 2005 року. За рішенням міської ради, планувалось знесення старих двоповерхових будинків барачного типу із відселенням мешканців, однак згодом все звелось до того, що будинки зносити не будуть, натомість у дворі, де розташовані вуличні туалети та комори мешканців, збудують багатоповерхівку із паркінгом майже впритул до інших будинів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.