Відео Люди Світ

“Забивайте кіл у мене, а паркан ставити не дозволю”, – мешканці вулиць Підгірянки-Відкритої проти забудовника (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 30 квітня, спалахнув конфлікт між мешканцями вулиць Підгірянки та Відкритої із забудовником ПП “Санліт-Захід”, який запланував тут звести шестиповерхівку.

IMG_9168

Сьогодні забудовник направив робочих з матеріалами для облаштування огорожі навколо майбутнього будівельного майданчика. З ними приїхали і охоронці.

Навколо майбутньої новобудови зараз стоять приватні будинки. Тутешні мешканці влаштували живий щит, аби перешкодити зведенню паркана, викликали міліцію.

IMG_9191

Сюди приїхав виконавчий директор підприємства-забудовника Василь Дейчаківський. Він сказав, що конфлікт надуманий та кілька разів наказував починати роботи по встановленню огорожі, та мешканці не дозволяли.

Забудовник планує знести гаражі місцевих мешканців та збудувати багатоквартирний будинок на тому місці. Люди проти знесення, а Дейчаківський каже, що гаражі не приватизовані.

IMG_9199

Тут же з’явився і слідчий, який представитись пресі відмовився, лише сказав, що приїхав на виконання службових обов’язків у рамках відкритого кримінального провадження.

Разом намагались розібратись, хто правий. Представник забудовника каже, що усі потрібні документи має і йому дозволено почати підготовчі роботи для зведення огорожі для будмайданчика.

Мешканці ж навколишніх будинків проти: кажуть, їм перекриють проїзд до будинків, гаражів та туалетів (у будинках санвузлів немає). Більше того, вони певні, що забудовник запланував зробити тут ще й підземну парковку. Цього представник “Санліт-Захід” не заперечив…

IMG_9218

Сварились кілька годин, проте компромісу не знайшли. Міліціонер порадила поки відкласти будівництво паркану. Мешканці ж сказали, що патрулюватимуть до ночі, аби огорожі тут не було.

IMG_9189 IMG_9187 IMG_9186 IMG_9179 IMG_9165 IMG_9163 IMG_2919 IMG_9222

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.