Газета Люди

Руслан Марцінків знову став людиною тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер» вкотре відзначає міського голову Івано-Франківська. За що? Та знов таки за, м’яко кажучи, неординарні вислови.

У вівторок, 14 травня, Андрій Лис, заступник керівника справами управління з інформаційної роботи, доповідав про висвітлення діяльності виконкому та комунальних підприємств в інтернеті. На це мер Марцінків зауважив, що на Facebook-сторінках у чиновників має бути більша кількість підписників. На думку мера, від трьох до п’яти тисяч підписників – це «слабенька трієчка».

Читайте  також: Руслан Марцінків – людина тижня за версією “Репортера”

Потім міський голова перейшов на особистості. Дісталося керівнику управління капітального будівництва Роману Галіпчаку, у якого є всього 115 підписників, і директору департаменту соцполітики Василю Семанюку за 733. Давав мер і поради: директору КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталію Бурку, вказав демонструвати у соцмережі фотографії залатаних ям на дорогах, а начальника «Міської ритуальної служби» змушував повідомляти про померлих і коли за ними буде панахида, незважаючи на заперечення, що це – конфіденційна інформація. Руслан Марцінків навіть пригрозив наступного разу доганами тим, хто не буде достатньо висвітлювати свою діяльність у соцмережах. Також наголосив завжди брати трубку, коли телефонує прес-служба міськради.

Чи буде цікаво користувачам дивитися у Facebook на фотографії залатаних ям? Так само сумнівно, що багато людей підпишеться на сторінку, аби щодня бачити у стрічці новин інформацію про те, хто помер у Франківську. При цьому, грамотно користуватися соцмережами чиновників ніхто не вчить. Бо ж недостатньо просто створити сторінку і закидати туди фото, інформація таки мусить бути хоч чимось цікавою.

Читайте також: Руслан Марцінків – людина тижня за версією “Репортера”

Міський голова уже не раз більше переймався обгорткою замість змісту. Нещодавно змусив членів виконкому ходити на засідання у костюмах. Послухалися – тепер усі носять піджаки та краватки замість светрів. Та й на звичайні теми Марцінків не соромиться висловлюватися вільно. Взяти хоча б його наказ директору департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайлу Смушаку йти рахувати дерева у привокзальному сквері. А цього тижня оцінив новий закон про житлово-комунальні послуги: «Якийсь дурний закон, я б такий не пропустив».

Але як не крути, саме таким способом Руслану Марцінківу на 100 % вдається потрапити у стрічку новин місцевих ЗМІ. Цікаво, чи були б наради такими самими, якби на них не ходили журналісти?

Ну, і в «людину тижня» він таки знову потрапив, правда? А ви кажете…

До теми: Руслан Марцінків – людина тижня за версією «Репортера»

Фото зі сторінки Руслана Марцінківа у Facebook

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.