Люди

Осадча збирає гроші на будинок для 10 сиріт з Рубіжного, що мешкають на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Родина Целухіних та 10 сиріт, яких вони взяли під опіку, нині мешкають на Прикарпатті. Їхній дім в Рубіжному згорів вщент. Батько загинув від обстрілу, коли намагався загасити пожежу.
10 сиріт тепер живуть у квартирі на 44 м2 без опалення. Їм терміново потрібен дім, адже попереду – зима. Катерина Осадча разом із благодійним фондом “Твоя опора” оголосили збір на 3,2 млн на новий дім для Целухіних, пише Репортер.
За півроку з повномасштабного вторгнення ми з командою пошуку зниклих побачили стільки горя і трагедій, що це неможливо пережити й просто описати тут в словах. Я дуже часто плачу від того, що не знаю як допомогти тут і зараз, щоб просто в цей момент всім стало добре. Але коли проходить відчай, приходять розуміння, що потрібно рухатися маленькими кроками допомоги. Тому я дуже хочу, щоб родини, що втратили дім, його знову мали, – говорить Катерина Осадча.

Ірина та вже покійний Віталій Целухіни перших дітей – хлопчика Руслана та його старшу сестричку Юлю – прихистили у 2011 році, маючи вже своїх двох власних дітей. Після Руслана та Юлі до родини приєдналася дівчинка, яку чоловік із жінкою забрали з туберкульозного диспансеру. Там вона опинилася після того, як мешканці знайшли її у підвалі будинку. Згодом подружжя забрало ще Сашка, Мішу, Ярика, Настю, Марійку, Віку та інших дітей. Забирати з собою дівчинку Віку Целухіних відмовляли, оскільки у дитини важка форма астигматизму. Та хвороба не зупинила пару.

З початком повномасштабного вторгнення родина прийняла рішення залишатися вдома.

Вони дбали одне про одного, волонтерили та молилися про закінчення війни. Але з кожним днем у Рубіжному ставало все небезпечніше. Після того, як під час обстрілів осколкове поранення отримав один із хлопчиків, якого вони прихистили, родина вирішила евакуюватися.

Батько ж залишився доглядати за будинком, щоби після війни їхнім дітям було куди повертатися. Під час одного з обстрілів сталася пожежа, яку Віталій намагався загасити, але наступний снаряд влучив у нього.

Зараз родина перебуває на Івано-Франківщині. Місцева громада виділила їм невелику квартиру у 44 кв.м, але поміститися всім разом, ще зі стареньким дідусем, який також евакуювався з Луганщини, Целухіним складно.

Осадча Новини Івано-Франківська
Катерина Осадча оголосила збір 3,2 млн грн на дім для сиріт з Рубіжного

Тож українська телеведуча Катерина Осадча разом із благодійним фондом “Твоя Опора” оголосила збір у 3,2 мільйона гривень на купівлю нового будинку, який дуже потрібен цим дітям, що вже вдруге втрачають і батька, і дім.

Це перша родина з масштабного проєкту “Дім для дітей”, який започаткували телеведуча і фонд з метою придбання будинків для багатодітних українських сімей, які втратили під час війни помешкання та своїх близьких.

Читайте також: Тубус і маки. Франківка Аліна Стойко збирає на машину для мами, яка воює (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.