Люди

На Прикарпатті реанімації дев’яти лікарень на 100% заповнені ковідними пацієнтами

Google+PinterestLinkedInTumblr
За минулу добу на Прикарпатті виявили у 2,8 рази нових хворих на COVID-19 порівняно з попереднім днем. Як розповів головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук на нараді в голови ОДА, зростає захворюваність серед школярів.

Зокрема за минулу добу виявили вісім випадків серед дітей шкільного віку, пише Репортер з посиланням на Курс.

За словами Савчука, в області наразі підтверджено 58 випадків коронавірусу штаму Дельта. Пацієнти у яких діагностували цей штам, окрім симптомів ГРВІ, мають порушення органів слуху та шлунково-кишкового тракту.

Зараз в області є 1262 особи активних хворих на COVID-19, більшість  з них лікуються у медичних закладах.

У дев’яти лікарнях області реанімації заповнені на 100% пацієнтами з коронавірусом, які  потребують кисневої терапії.

Це Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1, Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківська, Городенківська районна лікарня, Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Центральна районна лікарня Калуської міської ради, Косівська районна лікарня, Коломийська районна лікарня, Коломийська інфекційна лікарня і Рожнятівська ЦРЛ.

«Сьогодні найбільше пацієнтів перебуває в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні, де 64,3% пацієнта потребують кисневої терапії», – зазначив Савчук.

Якщо піднімається температура чи з’являються шлункові розлади, Савчук закликає не займатися самолікуванням, а звертатися до сімейних лікарів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.