Люди

На Прикарпатті переселенка відновлює столітню хату своєї мами-зв’язкової (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Переселенка з Дніпропетровщини відновлює на Прикарпатті 100-річну хату своєї матері – зв’язкової УПА. Марія Федько тікала від обстрілів через 10 днів після повномасштабного вторгнення. Цю рідну хату вона не бачила 13 років.

Дім був напіврозвалений. Однак, жінка разом з односельцями вже багато чого відновила і серед мотлоху навіть знайшла музейні експонати, пише Репортер.

На Прикарпатті переселенка відновлює столітню хату своєї мами-зв'язкової

Пані Марія мешкала на півдні Дніпропетровської області, де вона межує з Херсонською. У жінки – син з інвалідністю, якого дуже лякали сирени і обстріли. Тож залишитися вдома не могли.

Тому Марія Федько з сином поїхала у село Гринівка на Богородчанщині. Звідси родом була мама пані Марії, але після її смерті, уже 13 років, жінка сюди не приїздила.

Коли повернулася до рідної хати, вона була дуже занедбана. Вона почала розгрібати сміття і навіть знайшла речі зі свого дитинства, а також – мамині фотографії.

Про маму пані Марія довго знала мало – та не хотіла розказувати. Аж коли Україна стала незалежною, виявилось, що мама була зв’язковою УПА.

Тепер жінка намагається відбудувати столітню хату. Більше дивіться у сюжеті ТСН.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.