Люди

Місто героїв. У Франківську встановлять анотаційну дошку Юрію Чопику

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 29 липня, в Івано-Франківську встановлять чергову пам’ятну дошку. Цього разу – викладачу ІФНМУ Юрію Чопику, який загинув у бою з росіянами. Дошку встановлять на фасаді ліцею № 17, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

У Франківську встановлять дошку Юрію Чопику

Івано-Франківськ – місто Героїв! Ми не тільки патріотичний тил, Івано-Франківськ – колиска мужніх воїнів, захисників України. Тих, хто віддав найцінніше – своє життя за волю та незалежність нашої держави! – пише Руслан Марцінків. – Вже багато років у місті діє Програма встановлення анотаційних дощок відомим постатям міста. Тому зараз вирішили відновити їх. Ми повинні вшанувати та увіковічнити пам‘ять про наших Героїв сучасної московсько-української війни.

До теми: На війні загинув викладач ІФНМУ, ветеран АТО Юрій Чопик

Міський голова пропонує встановлювати пам‘ятні дошки воїнів на освітніх закладах міста. Це має бути нагадуванням про те, якою ціною дається нам можливість зберегти державність. Крім того, матиме патріотично-виховний вплив на молоде покоління.

Відкриття дошки заплановане на 13.00 на фасаді ліцею № 17 (Набережна Стефаника, 16 А).

Нагадаємо, старший викладач кафедри мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету, лейтенант медичної служби, учасник АТО Юрій Чопик загинув у бою 26 лютого цього року.

Вірні Україні. У Франківську дружина “азовця” Наталя Волкова бореться за визволення чоловіка з полону

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні