Люди

На війні загинув викладач ІФНМУ, ветеран АТО Юрій Чопик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Захищаючи Україну від російських фашистів загинув франківець Юрій Чопик.

Юрій Чопик – старший викладач кафедри мовознавства Івано-Франківського медичного університету, лейтенант медичної служби, учасник АТО.

Про втрату в мережі повідомили його рідні, пише Курс.

“Не вистачає слів від болю… Є тільки сльози та біда! Знайшли тебе уже мертвого і ти віддав за нас життя! Я плачу, плачу, знову плачу, не вистачає моїх сліз. Нехай душа твоя спочине у вічнім Царстві, де немає ні болю, ні страждань. За те, що ти життя віддав за кращу долю, у вічнім царстві спочивай. Бо не побачиш більше вже ти свого дому і рідних близьких всіх також. То молимось за щиру душу твою і в райськім небі спочивай. Не вистачає слів усе тобі сказати і не почуєш більше нас…Я не можу навіть з думками зібратись, щоб всю біль свою описать…Чопику Юрію Степановичу – вічна пам’ять!” – написала Лєна Оглоб’як-Мала.

“Велика шана і співчуття рідним і близьким, це – Людина з великої букви. Він був братом для нашого сина, як сонечко ясне, завжди приємний, усміхнений, уважний. Спи спокійно, наш Герой. Ми тебе завжди поважали і раді були бачити у нас вдома, ти був вірним другом, який підтримає при різних обставинах. Ти був хрещеним батьком нашої внучки, другим татом, який ніколи не забував про день народження, святого Миколая, приходив завжди довідатись до нас. Спи спокійно, синочку, ми будемо молитися за тебе, ти будеш Анелом для своїх діточок і батьків, для друзів. Вічна Тобі пам’ять. Ти гідно прожив своє коротке життя, ми знаємо, що гідний царства небесного. Слава Тобі, наш Герою Юрчику, Україна переможе”, – горює Надія Мала.

На кафедрі мовознавства ІФНМУ повідомили, що Юрій Чопик загинув, обороняючи Миколаїв.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.