Люди Фото

Франківці малювали зомбі-автопортрети з Іздриком (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 29 березня, в галереї “Чеч” відбулася виставка-лекція “Автопортрет Zомбі” з Юрієм Іздриком.

На захід прийшли не лише ті, хто хотів намалювати апортрет, а й вільні слухачі – прихильники його творчості, пише “Репортер”. Іздриком

“Ми дали приміщення, а ідею такого авторського проекту Іздрик запропонував сам, – каже керівник галереї Анатолій Звіжинський. – Він буде розказувати про своє бачення зомбі, а учасники у той час будуть малювати, колажувати, і клеїти зомбі-автопортрети. На думку автора, це сидить у підсвідомості кожного, це те, що ЗМІ називають зазомбованістю”.

Читайте Б’юті чи не б’юті: Юрій Іздрик розповів про жіночу красу

Під час лекції Юрій Іздрик пояснив слухачам, у чому різниця між зомбі та звичайними людьми, який зв’язок між ними та штучним інтелектом.

“Зомбі – це трендова ідея, зомбофілософія поширена і в кінематографі, і у науці. Та мова  піде не про апокаліптичних, а про філософських зомбі. Це – люди, які залежать від маси, і кожен із нас – зомбі, справа лише у тому, скільки у тобі зомбі, а скільки – людини”, – каже Іздрик.

“Як домалюєте, то знімете трафарет і, крім власного портрету, отримаєте красивого мене у вигляді зомбі, а наприкінці буде короткий діджей-сет, якщо я буду встигати на маршрутку додому”, – жартує поет.

На завершення вечора Іздрик подарував усім, хто взяв участь у створенні  зомбі-автопортрету, власний портрет, розмальований та підписаний.

Читайте “Папіроси” Іздрика переклали на білоруську і записали як музичний альбом

Читайте У Франківську виставкою “Чеч” ожив Центр сучасного мистецтва

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.