Люди

Чотири бійці бригади «Едельвейс» отримали нагороди «За заслуги перед Прикарпаттям» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 11 квітня, очільниця івано-Франківської обласної військової адміністрації нагородила чотирьох бійців ОГШБ “Едельвейс” медалями “За заслуги перед Прикарпаттям”. Відзнаки вручили молодшому сержанту Роману Виннику, солдату Андрію Міщанчуку, старшому сержанту Роману Парцею та старшому солдату Володимиру Резі, пише Репортер.
Минулоріч в цей час бійці 109 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 ОГШБр «Едельвейс» у боях з російськими окупантами звільняли північні території нашої країни.
Їхні самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету назавжди вписані в історію Перемоги. Для мене велика честь нагородити захисників  і подякувати за неоціненний вклад в оборону і захист нашої країни. Звільнення північних територій – це тільки початок, і Україна продовжує працювати над тим, щоб повернути відчуття безпеки та стабільності своїм громадянам по всій країні, – говорить Світлана Онищук.
Крім того, обласною відзнакою “Доблесть Прикарпаття” нагородили тих, які своєю невтомною працею наближають перемогу – волонтерів Галину Герасимів та Михайла Пустовіта.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.