Люди

Без наметів та їжі. Українську молодь кличуть в ліс на битву з НКВС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Молодіжний націоналістичний конгрес спільно з Міністерством молоді та спорту України оголосило набір на теренову гру “Гурби -Антонівці”.

Учасники гри будуть жити в лісі впродовж трьох діб, без наметів та організованого харчування.

“Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для хлопців і дівчат віком 18-29 років, які готові прожити в лісі 60 годин. Щороку участь у грі беруть близько 400 учасників. Вони живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах.

За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.

“Життя” учасника – це нарукавна пов’язка. “Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Гра відбудеться 28 квітня — 01 травня у лісовому масиві площею 20 км² біля села Антонівці, Тернопільської області. Участь безкоштовна. Зареєструватися можна за посиланням http://gurby.org.ua/

Сторінка FB: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.