Культура

Франківців кличуть на виставу київського театру за твором Франка

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 28 серпня, в Івано-Франківську покажуть виставу київського «Театру на Подолі» під назвою «Імітація».

Вчора франківці могли побачити ще одну виставу цього театру – «Ножиці», пише Репортер.

В основі вистави – твір Івана Франка «Для домашнього вогнища». Режисер Ігор Матвіїв каже: вистава ставиться на малій сцені, більш експериментальній.

«Театр на Подолі» завжди був відомий тим, що там актори імпровізують. Тому вчора актори багато взаємодіяли з глядачами. – Тема сьогоднішньої вистави нам здавалася дуже актуальною: наших жінок, яких продають у сексуальне рабство.

За словами режисера, кількість персонажів у постановці скоротили до шістьох.

Де взяти гроші? Влаштуватися на додаткову роботу, продати майно, купити лотерейний квиток або…? Наша героїня знайшла своє рішення. Тепер її чоловік жадає з’ясувати яке. Хто обманює: ліпший друг чи кохана дружина? Але щось точно нечисто, коли твоє життя здається імітацією. Подолаємо лабіринти минулого, знайдемо докази і викриємо лицемірів у нетиповому детективі від Івана Франка, – йдеться в описі вистави.

Тема вірності, зради є актуальна всюди і завжди, – каже директор театру, заслужений артист України Богдан Бенюк. – також вона про вибір, який ми робимо щодня, має засновуватися на тому, в що ми віримо.

І директор театру Богдан Бенюк, і режисер обох вистав Ігор Матвіїв – обоє з Івано-Франківська. Тож вони довго не роздумували, коли отримали пропозицію зіграти у Франківську.

Виставу покажуть на сцені франківської філармонії сьогодні о 18:00. Вхід вільний.

Як кажуть діячі київського театру, мистецтво зараз важливе, навіть у час війни.

Ми стільки проїхали військових частин, показували вистави, фільми. Це дуже важливо, щоб підтримувати дух солдат, – каже Богдан Бенюк. – Зараз іде війна на виживання обох націй – і нашої, і тієї. Але не можна забувати, що їхня мета – не захоплення територій, а знищення нашої нації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.