Кримінал

За дві дні франківська міліція закрила чотири гральні клуби

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За два дні міліція закрила у Івано-Франківську два клуби із гральними автоматами, ще два – у Яремчому та Коломиї. Загалом, зазначають у прес-службі обласного УМВС вилучили 74 одиниці комп’ютерної техніки.

До теми. Гральна гідра. Фоторепортаж та відео з рейдів по гральних клубах Івано-Франківська.

10606398_717546191652065_3853954059336344942_n[1]

“На підставі ухвали суду працівники СДСБЕЗ провели обшук в приміщенні на одній із вулиць міста, в результаті якого виявили та вилучлил 12 одиниць комп’ютерної техніки, за допомогою яких здійснювалась гра. Тоді ж, в іншому мікрорайоні Івано-Франківська в аналогічних умовах міліціонери зафіксували діяльність іншого грального закладу, де використовувалося 10 комп’ютерів”, – йдеться у повідомленні.

До теми. Гральний бізнес, прокуратура і «Репортер»

У Яремчому гральний заклад працював у підвальному приміщенні нежитлової споруди, де міліціонери вилучили 25 одиниць комп’ютерної техніки. У нежитловому приміщенні на одній із вулиць Коломиї вилучили ще 27 комп’ютерних системних блоків із програмним забезпеченням заборонених азартних ігор.

До теми. Міліція закрила справу про перешкоджання журналістці “Репортера”.

За цими фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України. Правопорушникам загрожує штраф від десяти до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні