Кримінал

У Франківську чоловіка оштрафувати на 68 тис грн за дитяче порно в телефоні

Google+PinterestLinkedInTumblr

28 вересня Франківський міський суд виніс вирок у справі чоловіка, якого звинувачували у завантажуванні та зберігання дитячого порно.

Як ідеться у матеріалах справи, обвинувачуваний – уродженець Харківської області, одружений, підприємець, має на утриманні одну малолітню дитину.

порно

Формулювання обвинувачування звучить так – «умисно одержав доступ до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем. Умисно зберігав дитячу порнографію без мети збуту чи розповсюдження».

В суді було доведено, що з 23 травня цього року по 2 липня чоловік систематично завантажував з мережі матеріали, що належать до дитячого порно.

Допитаний в судовому засіданні повністю визнав себе винуватим. Надав суду показання, що дійсно завантажив на свій мобільний телефон та в подальшому зберігав на ньому відеопродукцію порно характеру, що містить дитячу порнографію. Він розуміє, що вчинив неправильно. Йому дуже прикро за свою поведінку та вчинок.

Суд ухвалив визнати його винуватим та призначити покарання у виді штрафу у розмірі 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це становить 68 000 гривень.

З позбавленням права займатися діяльністю, пов`язаною з виготовленням та розповсюдженням творів, зображень, кіно та відеопродукції, а також будь-якої інформації на веб-ресурсах у мережі Інтернет.

Також стягнути з нього на користь держави 1 195 грн за проведення судових експертиз.

Читайте: У Франківську на Галицькій п’яний водій скоїв ДТП

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.