Кримінал Світ

Справа стоматолога-різника: суддя заявив про самовідвід

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 13 грудня, продовжили розгляд апеляції у справі Ігоря Вуйціва про умисне подвійне вбивство. Його звинувачують у вбивстві франківців Ігоря Струтинського та Антона Кучерака.

Вуйців_03

По справі також проходить дівчина підсудного Юлія Бойко. За версією прокуратури, вона допомагала приховувати сліди злочинів. Вуйціва визнали винним у вбивстві двох чоловіків і засудили до довічного ув’язнення, а його дівчину до трьох років за ґратами.

Оскільки три судді колегії, яка розпочинала слухання апеляційної скарги, 8 грудня пішли у відставку, nj справу було перерозподілено.

До теми. Справа стоматолога-різника: Бойко отримала 3 роки, Вуйців – довічне ув’язнення.

Новопризначена колегія – судді Володимир Гандзюк, Богдан Кукурудз та Василm Дячук.

На початку засідання суддя Дячук подав клопотання про самовідвід. Він пояснив, що брав участь у досудовому слідстві у цій справі, тому зараз не може бути у складі колегії.

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв.

Клопотання про самовідвід задовольнили. Суд оголосив перерву, аби автоматизована система визначила третього суддю у справі.

Наступне засідання – 22 грудня о 13:30.

Жертви стоматолога-різника

Оператор трансляції обласного телебачення «Галичина» Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

До теми. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Вуйціва визнали винним за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.