Кримінал

Скандальне ДТП у Франківську: суд розглядає апеляцію водійки, яка збила трьох людей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 12 квітня, Апеляційний суд Івано-Франківська розглянув апеляційну скаргу Тетяни Михайлової, яка 31 березня збила трьох людей та втекла з місця ДТП.

Судді спілкувались з Тетяною Михайловою у режимі відеоконференції. На початку засідання адвокат обвинуваченої зачитав клопотання аби долучити до справи документи про те, що потерпілі в ДТП отримали гроші на лікування. Крім того, у СІЗО лікарі обстежили Михайлову і поставили їй діагноз нейроциркуляторна дистонія, яка є наслідком черепно-мозкової травми.

Адвокат наполягав, що рішення слідчого судді про запобіжний захід (тримання під вартою), не обґрунтоване. Він зазначив, що немає експертної оцінки тілесних ушкоджень потерпілих. Також заперечив, що Михайлова залишила жертв ДТП без допомоги. А ще в неї двоє малолітніх людей, які залишились без нагляду.

Адвокат просить зменшити розмір застави до 60 тисяч гривень.

“Я визнаю свою вину і шкодую, що наїхала на людей”, – сказала Тетяна Михайлова.

Натомість прокурор зазначив, що підозра є обгрунтованою.

“Особи отримали важкі тілесні ушкодження та були залишені на місці ДТП. Це важкий злочин, який карається позбавленням волі. Суд першої інстанції визначив заставу, яка є повністю обгрунтованою. Адже потрібно враховувати, що особа вчинила злочин перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.”- сказав прокурор.

Після судових дебатів суд пішов в нарадчу кімнату.

Продовження до теми: У Франківську апеляційний суд зменшив заставу для водійки, яка збила трьох людей

Нагадаємо, Тетяна Михайлова обвинувачується у кримінальному правопорушенні за ч. 1 ст. 135 (Завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов’язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, а також у разі, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан) та ч. 2 ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Як відомо, 31 березня нетвереза Тетяна Михайлова на BMW X5 збила трьох людей і втекла.

Клопотання про обрання міри запобіжного заходу розглядав слідчий суддя, голова міського суду суддя Тарас Антоняк. Він оголосив ухвалу: призначити для Тетяни Михайлової запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів та призначив заставу 1 336 000 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.