Кримінал Світ

У Франківську апеляційний суд зменшив заставу для водійки, яка збила трьох людей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Апеляційний суд Івано-Франківська скасував рішення суду першої інстанції щодо обрання міри запобіжного заходу Тетяні Михайловій, яка п’яною наїхала на трьох людей.

Сьогодні, 12 квітня, Апеляційний суд Івано-Франківська розглянув апеляційну скаргу Тетяни Михайлової, яка 31 березня збила трьох людей та втекла з місця ДТП.

Зокрема, адвокат Михайлової просив зменшити розмір застави для обвинуваченої до 60 тис.грн.

Колегія суддів прохання захисника задовільнила частково.

Так, суд постановив скасувати рішення першої інстанції, обрати міру запобіжного заходу – тримання під вартою або внесення застави в розмірі 250 000 гривень.

Термін дії ухвали 60 днів. Касаційному оскарженню вона не підлягає.

Нагадаємо, Тетяна Михайлова обвинувачується у кримінальному правопорушенні за ч. 1 ст. 135 (Завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов’язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, а також у разі, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан) та ч. 2 ст. 286 ККУ (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Як відомо, 31 березня нетвереза Тетяна Михайлова на BMW X5 збила трьох людей і втекла.

Клопотання про обрання міри запобіжного заходу розглядав слідчий суддя, голова міського суду суддя Тарас Антоняк. Він оголосив ухвалу: призначити для Тетяни Михайлової запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів та призначив заставу 1 336 000 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.