Кримінал Світ Фото

Апеляційний суд лише тепер скасував постанову, за якою обвинувачений у вбивстві валютника Роман Струц “чинив злісну непокору міліції” у 2010 році

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 16 листопада, у Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи Романа Струца, якого звинувачують у вбивстві валютника ще у 2010-му. За цей злочин франківець відсидів більше п’яти років у СІЗО, без вироку. Він писав у Генпрокуратуру про те, що не вбивав, що міліціонери катували його у відділку, що на його одязі з’явилась кров вбитого, а потім загадково зникла. Лише у червні цього року його, нарешті, відпустили під домашній арешт.

До теми. П’ять років за… Роман Струц звинувачує міліцію у підроблених доказах по справі вбивства.

IMG_3889
Роман Струц та його адвокати – Володимир Соботник та Євген Іщенко

Нині на засіданні адвокат Володимир Соботник просив долучити до матеріалів справи копію ухвали Апеляційного суду Івано-Франківської області від 22 жовтня цього року, за підписом судді Володимира Повзла.

До теми. На речових доказах – лише дірки. На одязі Струца, якого судять за вбивство валютника, київські експерти крові не знайшли.

“Йдеться про адмінправопорушення, за яким Романа Струца його притягують до адмінвідповідальності у вигляді штрафу, за злісну непокору міліції, – говорить Соботник. – Ми оскаржили постанову, у документі пояснюють, що у діях Струца відсудні ознаки адмінправопорушення”.

Нині матір Ірини Палюги, яка є алібі Струца, заявила у суді, що міліція погрожувала доньці наручниками та Інтерполом.

У матеріалах справи, зазначимо, є копії двох постанов: штраф за злісну непокору міліції Роману Струцу виписали 31 березня та 1 квітня 2010 року. Вперше – на вулиці Вовчинецькій, вдруге – в сулі Загвіздя Тисменицького району.

“На той час мене вже тримали у відділку міліції”, – пояснив обвинувачений та додав, що затримали його близько 17:00 31 березня, він не чинив опору працівникам міліції. Це у суді раніше підтвердив його товариш Станіслав Зарицький, який бачив затримання Романа.

Першу постанову вже скасував Апеляційний суд, касування другої розглядатимуть 17 листопада.

IMG_3880

Цікаво, що цю кримінальну справу у грудні 2012 року суд направив на додаткове розслідування. Головуючий тоді суддя Наталія Деркач посилалася на те, що слідчі дослідили справу “неправильно, неповно та поверхово”, а досудове слідство не перевірило та не спростувало алібі Струца. Як слідчі спрацювали вдруге, визначить лише суд.

Вже 17 листопада о 13:30 відбудуться судові дебати, завершальне засідання – 22 грудня о 13:00.

IMG_3885

IMG_3887

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.