Кримінал Світ

На речових доказах – лише дірки. На одязі Струца, якого судять за вбивство валютника, київські експерти крові не знайшли. Документ

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 17 червня, адвокат Романа Струца Володимир Соботник отримав результати київської експертизи. Про це “Репортеру” повідомила матір обвинуваченого Жанна та показала документи. Її сина судять за вбивство валютника Руслана Макара, яке сталось ще у 2010 році. Шостий рік Роман сидить у СІЗО, без вироку.

Нагадаємо, Стрyц усі ці роки із СІЗО писав скарги на дії міліціонерів, які, за його словами, катyвали його y відділкy міліції, щоб зізнався у томy, чого не робив. Також він заявляє, що правоохоронці накапали крові вбитого на його одяг.

IMG_3289

Речі, вилучені під час обшуку вдома у Струца ще у 2010 році, франківські міліціонери направили у Київ ще чотири місяці тому – у міське бюро судово-медичних експертиз, що на вулиці Докучаєвській.

Саме на цю київську експертизу сподівались рідні обвинуваченого та адвокат – досліди мали визначити, яким чином кров убитого потрапила на одяг Струца. Якби незалежні експерти довели, що кров потрапила на одяг не під час бійки з валютником – Романа Струца могли б виправдати. Адже рідні Романа переконані, що правоохоронці накапали крові вбитого на його одяг за допомогою шприца.

До теми. Усі деталі по цій справі читайте у статті “Репортера” – “Краплі крові. Довга історія одного вбивства“.

Але на речових доказах не тільки крові немає, а й частин, де та кров була раніше. Як видно на фото у результатах експертизи – на светрі Романа Струца лише дірки.

9PwsU-h2SEE

2999 грн. за ці досліди заплатила мама підсудного. Правоохоронці направили одяг обвинуваченого вже без клаптів тканини, на яких раніше була кров – наперед знаючи, що крові там не виявлять, каже жінка.

До теми. Романа Струца, якого 5 років тримали у СІЗО, звільнили у залі суду – під домашній арешт (ФОТО)

Адвокат Володимир Соботник пояснив, що при дослідах експерти вирізають ділянки одягу, на яких ймовірно є сліди крові. Тому те, що одяг дірявий – не дивно.

wGnAtO2sF5A

“Ці клаптики вирізали ще у 2010 році, – каже адвокат. – З того часу одяг Романа був у суді. Зараз зрозуміло, що клаптів із кров’ю немає. І перевірити, чия там була кров, фактично неможливо”.

ros2gYU5EqU

“Репортер” обіцяє з’ясовувати, куди поділись шматки матерії зі светра Романа Струца, на яких раніше була кров, та чи винні у такій “пропажі” експерти, які робили досліди ще у 2010 році у Івано-Франківську та правоохоронці, які направляли речі на експертизу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.