Гроші на автомобілі виділять з субвенції, яка надана з державного бюджету. Про це йшлося на засіданні бюджетної комісії облради.
Автомобілі придбають для медичних центрів, які вже почали будувати і споруджуватимуть у 2019 році.
В обранців були претензії, що такий список затвердили без їх відома.
“Коли затверджували перелік амбулаторій для будівництва, тоді треба було прийти до депутатів облради”, – говорить Василь Гладій, заступник голови обласної ради.
Загалом, за підсумками комісії, депутати планують спрямувати 3 млн грн на перепоховання жертв тоталітаризму і більше мільйона – на транспорт для апарату облради. Також розглянули обласну програму енергозбереження.
Аби закрити борги бюджетникам до кінця року, в області очікують на дотацію. За попередніми розрахунками, на зарплату медикам у районах не вистачає 60 млн грн.
Читайте також: Toyota, Renault, Citroen: які автомобілі закуповували за бюджетні кошти на Прикарпатті.
Нагадаємо, на Снятинщині планують побудувати амбулаторію моно-практики.Повна вартість її будівництва становитиме 7 млн грн.
До теми: Діряві стіни і вішаки замість крапельниць: як лікують людей на Прикарпатті (ВІДЕО) Саме в такому стані амбулаторія в Татарові, яка обслуговує жителів одразу трьох найтуристичніших сіл Прикарпаття.
Цьогоріч в Україні офіційно стартувала медична реформа. В першу чергу зміни почали впроваджувати у первинній ланці, тобто в поліклініках та амбулаторіях. Суть реформи проста: пацієнти мають отримати якісні послуги, а лікарі – гідну оплату. Але як воно виглядає на практиці?
Наразі вже 19 прикарпатських медзакладів підписало договір з НСЗУ. Під час першої хвилі відгукнулося чотири медзаклади, під час другої – 15. Договори з НСЗУ підписали як державні лікарні, так і приватні заклади і лікарі.
Comments are closed.