Гроші

Франківщина у топі областей, які найрідше вказують суму зарплати у вакансіях

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Як часто роботодавці вказують у вакансіях зарплати?

Часто вказані  у вакансіях зарплати можуть стати інструментом для співпраці між роботодавцем і працівником. Фахівці Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна проаналізували, як часто й у яких професійних сферах роботодавці вказують зарплати, пише “Репортер“.

За результатами дослідження, 30% опитаних сказали, що не вказана сума є причиною, через яку вони, скоріш за все, проігнорували би таку пропозицію роботи. Також далеко не в усіх вакансіях роботодавці вказують рівень чи хоча б діапазон зарплати. Із січня по листопад 2017 року вакансій із вказаною зарплатою було 42%, і за останні п’ять років цей показник не перевищував 50% на рік.

Від початку року частіше зарплату вказували у сферах: «Домашній персонал» – 67,2%, «Спорт, фітнес» – 59,5%, «Будівництво» – 57,2%, «Робочий персонал» – 56,8%, «Початок кар’єри» – 53,7%. Найменше пропозицій із вказаними зарплатами було у сфері «Вищий менеджмент» – 25%.

Ситуація у регіонах також різниться. Найчастіше заробітну плату вказують у південних і східних областях, тоді як найменше – у західних. У Київській і Кіровоградській областях частка вакансій із вказаною зарплатою була найбільшою, а у Тернопільській, Івано-Франківській і Львівській областях – найменшою.

Люди, що шукають роботу, не готові змінювати свої очікування щодо оплати праці в менший бік. Кожен третій респондент зазначає, що не готовий знижувати планку і йти на компроміс. Потреба у грошовій мотивації є важливою частиною задоволеності роботою — як під час пошуку нового місця, так і надалі. 

Для працівників найважливішими критеріями вибору роботи є:

  • рівень зарплати
  • професійний розвиток
  • можливість кар’єрного росту

Тому ця інформація у вакансіях збільшує імовірність знаходження бажаного фахівця.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.