Гроші

Два мільйони на релігію. Франківська міськрада прийняла програму “Духовне життя”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
2,1 млн грн на духовний розвиток. Міська рада прийняла програму “Духовне життя”.

У п’ятницю, 15 грудня, розпочала роботу XVII сесія Івано-Франківської міської ради. Під час засідання депутати проголосували за продовження дії муніципальної програми “Духовне життя” на 2018-2020 роки, пише “Репортер“.

Як йдеться у документі, програма має на меті створення умов для забезпечення конституційного права мешканців міста Івано-Франківська на свободу совісті, остаточного подолання негативних наслідків тоталітарної політики колишнього Союзу РСР щодо релігії, забезпечення відновлення порушеної справедливості, захисту прав і законних інтересів релігійних організацій, дальшого процесу їх морально-політичної реабілітації, поліпшення відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості.

На два роки функціонування програми планують витратити 2,1 млн грн. Це кошти як з міського бюджету, так і з інших джерел.

“Основні завдання програми – Налагодити систему надання підтримки релігійним громадам та об’єднанням громадян, які беруть на себе вирішення матеріально-фінансових проблем релігійних громад та об’єднань громадян, пов’язаних із реалізацією релігійно-духовних проектів; – Сприяти спільній діяльності органів місцевої влади усіх рівнів, громадських і релігійних організацій, навчальних і культурно-просвітницьких закладів, пов’язаній з розвитком духовності та захистом моралі, впроваджувати в суспільну свідомість розуміння переваг здорового способу життя, заснованого на дотриманні Божих заповідей”, – йдеться у документі.

За кошти програми мають організовуватися прощі, розвиток паломництва у регіоні та підтримка святих місць. А також в кожній з лікарень міста мають облаштувати “Вікна життя”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.