Світ

За кордоном зріс попит на показ серіалу “Слуга народу” – Bloomberg

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мовники різних країн розкуповують права на показ серіалу “Слуга народу”.

Головну роль у серіалі “Слуга народу” зіграв Володимир Зеленський, нині – Президент України, пише Репортер з посиланням на УП та Bloomberg.

Слуга народу новини Івано-Франківська

Зазначається, що додатковий інтерес до серіалу з’явився після початку повномасштабного вторгнення Росії до України. З “тих пір, як Зеленський став обличчям нації, яка потерпає від атак з боку Росії”.

Зокрема, Нікола Содерлунд – керуючий партнер компанії Eccho Rights, яка займається розповсюдженням серіалу,  розповів, що продажі прав на показ серіалу різко зросли за останні кілька днів та назвав інтерес до продукту “чудовим”. Він також пов’язав зростання попиту із війною в Україні.

В Eccho Rights також повідомили про угоди із мовниками на Близькому Сході, грецьким телеканалом ANT 1 та румунським – PRO TV. Окрім того, йдеться про продаж прав на показ телеканалам у Болгарії, Молдові, Естонії, Франції, Фінляндії та Грузії.

Окрім того, у Channel 4 заявили, що мають права на “Слугу народу” у Великій Британії та планують показати один із епізодів в неділю.

Нагадаємо, в серіалі “Слуга народу” Володимир Зеленський грав вчителя історія Василя Голобородька, який став Президентом України.

Верховна Рада прийняла закон про про націоналізацію майна резидентів РФ і не тільки

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.