Фото

Всередині «Межигір’я». Перші фото нечуваної розкоші

Google+PinterestLinkedInTumblr

Досі ми могли говорити лише про масштаби корупційного кратеру «Межигір’я» та гроші, які вкладаються у його розбудову, користуючись космічною фотозйомкою та рідкісними кадрами, зробленими з вертольоту та човну на Київському водосховищі, – інформує сайт Українська правда.


На жаль, нам поки не вдалося отримати знімки всередині головного будинку резиденції — п’ятиповерхового маєтку від фінської компанії «Хонка».

Але ми пропонуємо читачам оцінити розмах за допомогою ілюстрацій, зроблених у іншому, значно меншому за масштабами об’єкті. Ми оприлюднюємо фотографії так званого «палацу на воді».

Це — дебаркадер «Галеон», який розташований у нижній частині «Межигір’я», на березі Київського моря. Об’єкт було завезено та інстальовано минулого року. Він призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно – в літній час.

Минулого року, підпливши до Межигір’я з боку Дніпра, ми ледь змогли сфотографувати цей дебаркадер, захований за деревами. Натомість цей «палац на воді» видно у аерофотозйомці Google.

За інформацією джерел Української правди, спорудження цього дива несмаку та кітчу коштувало 75 мільйонів гривень.

Отже, про внутрішнє оздоблення та смаки Віктора Януковича судіть самі. Перед вами — фотозвіт, підготовлений перед здачею об’єкту в експлуатацію влітку 2011 року.

Цей дебаркадер складається з декількох приміщень. Основне — це банкетна зала з естрадою. На стінах та стелі — цінні породи деревини, на підлозі – мармур, скрізь навколо – позолота і кришталь.


Також на дебаркадері є окремий кабінет Януковича та санвузол.

Про суми, які йдуть на облаштування «солодкого життя» у побуті президента, може свідчити одна деталь. По центру головної зали “палацу на воді” зроблено спеціальну нішу, в якій розміщено три люстри.

За допомогою експерта з питань освітлення Любомира Лозового нами було ідентифіковано одну з цих люстр. Її вартість становить — увага! — 97 тисяч доларів без податків. Це витвір мистецтва зі Swarovski та кришталю від іспанського виробника Mariner.

І насамкінець, до відома українських платників податків.

Останнім часом влада оголосила про намір ввести податок на предмети розкошів. Так от, цей межигірський «палац на воді», де лише одна люстра коштує 100 тисяч доларів, оформлений на юридичну особу. Тому він не підпадатиме під дію нового закону.

А привілею наповнювати бюджет Віктор Янукович залишить своїм виборцям.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.