Фото

Ураган — ЛТК 6:3. Вдалий домашній старт (ФОТО)

Кілька годин тому завершився перший домашній матч івано-франківського «Урагану» в рамках нового сезону Вищої футзальної ліги. В оновленому манежі Коледжу фізвиховання панувала справжня футбольна атмосфера. У заштореному приміщенні глядачі забули, що надворі день і цілком поринули у спортивне дійство. Зрештою подивитися було на що. На паркеті розгорнулася напружена гра двох непоступливих суперників.

Матч розпочався дуже успішно для господарів. Вже на першій хвилині перший гол у цьому сезоні за «Ураган» забив Петро Шотурма. Далі глядачі побачили червону картку — на п’ятій хвилині за фол останньої надії вилучили капітана «ЛТК» Нікіту Тменова, але «Ураган» не зміг використати кількахвилинну чисельну перевагу. Лише на 11 хвилині перевагу подвоїв Валентин Цвєлих.

А далі сталося несподіване — за дві хвилини луганчани зрівняли рахунок, 2:2. Відзначалися Максим Івонко і Ярослав Заворотний. На 15 хвилині «Ураган» після голу Максима Павлюка знову вийшов уперед, та під завісу тайму гості зрівняли рахунок (гол на рахунку Романа Стрельцова). Команди розійшлися на перерву, а вболівальники гадали, чого очікувати далі, адже «ЛТК» у першому турі розгромив титулований «Шахтар» 4:0.

Другий тайм почався напруженою боротьбою. І тільки на 31 хвилині свою команду вивів вперед Андрій Сімка — 4:3. Пройшло три хвилини і Сімка оформив дубль. «ЛТК» перейшов на гру з п’ятим польовим, та це їм не допомогло. Жирну крапку у матчі поставив Федір Пилипів — зі свого штрафного майданчику він відправив м’яча у порожні ворота — 6:3. «Ураган» здобуває три очки і починає готуватися до важливого виїзду до Львова, де 17 вересня має зіграти з місцевою «Енергією».