Фото

Суд відмовив Гаркоту у спрощеній процедурі. Попри те, що він визнав свою вину (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 28 лютого, о 10 год. відбулося третє судове засідання по справі обвинуваченого екс-керівника департаменту містобудування та архітектури Олега Гаркота.

Спершу потерпілий Віктор Ломей уточний свій позов. У ньому він зауважив, що Гаркот був службовою особою, яка здійснювала адміністративно-господарські функції. Так, використовуючи службове становище та з метою отримання хабара, він зумисно створював умови, при яких вимагав 30 тисяч доларів США. Усе це, зазначив Ломей, підтверджується перевіркою СБУ.

Крім цього, Віктор Ломей наголосив на тому, що він відчував у цей час незручності, безпомічність  і втрати. Як наслідок вважає, що має право на відшкодування матеріальної шкоди. При розрахунках потерпілий використав методику, яка використовується підсудним. Відповідно до неї, вважає, він має право на відшкодування збитків у розмірі 800 тис. грн. Крім цього, Ломей просить відшкодувати і завдані збитки – це 239 тис. грн. (30 тис. доларів).

Захисник Олега Гаркота Василь Притула погодився із звинуваченням. Однак, тільки частково. Бо з тим, що стосується визнання моральної шкоди він не погоджується. Крім цього, він запропонував розглядати справу по спрощеній процедурі. Мовляв, якщо Гаркот визнає вину та не оспорює жодного доказу, то справу не варто переглядати. І можна обмежитися допитом Ломея, Гаркота та дебатами.

Проте Віктор Ломей заперечив проти спрощеної процедури. Каже, якщо суд розгляне справу у повному обсязі, то зможе оцінити завдану ним матеріальну шкоду.

Прокуратура погодилася. Так, на наступне судове засідання вирішили викликати вісьмох свідків. Серед них головний архітектор міста Володимир Гайдар та депутати міської ради Роман Онуфріїв та Володимир Балагура.

І останнє, вже втретє на суд не з’являється захисник Віктора Ломея. Причина – він викладач в Одеському інституті права. Василь Притула вважає, що це не обґрунтована причина, а Ломей пообіцяв, що наступного разу він прийде.

Наступне засідання 12 березня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.