Фото

СБУ затримала терористів, які їхали до тренувального табору в Москві (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 27 травня, співробітники СБУ затримали 8-х диверсантів на Одеському залізничному вокзалі, у тому числі, і їхнього координатора «Д», повідомляє прес-служба СБУ.

Служба безпеки України припинила спробу російських спецслужб завербувати громадян з числа мешканців Одещини для вчинення терористичних та диверсійних актів на території Донецької області та Одеси.


 

“Майбутні диверсанти планували виїхати до Москви, для проходження відповідної підготовки в одній із законспірованих спецшкіл ГРУ ГШ МО РФ, – йдеться у повідомленні. – Диверсійною групою керував 45-річний громадянин України «Д» – колишній майор ВДВ, інструктор парашутної підготовки. Більшість учасники терористичної групи раніше проходили службу в спецпідрозділах збройних сил.”

Під час підготовки до поїздки зловмисники дотримувались заходів суворої конспірації: використовували псевдоніми та розділялися на групи. Після проходження навчання кожному члену групи обіцяли щомісячну винагороду – 1000 доларів США та окремі «преміальні» по закінченні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.