Фото

Президентська кампанія на Прикарпатті проходить без явних порушень (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Громадська мережа «ОПОРА» проаналізувала перебіг Президентської кампанії на Прикарпатті. Вона проходить без явних порушень виборчого законодавства, повідомив представник громадської мережі «ОПОРА» в Івано-Франківській області Іван Маруняк.

За перебігом голосування 25 травня стежитимуть близько 3000 спостерігачів для здійснення швидкого статичного підрахунку голосів.

«Результати підрахунку повідомимо у понеділок зранку», – зазначив Маруняк.

За його словами, окружні виборчі комісії Прикарпаття розпочали роботу вчасно та без проблем, чого не скажеш про їхню подальшу діяльність.

«Так, наприклад, дві ОВК порушили встановленні законом терміни державної реєстрації – це ОВК №85 (Тлумач) та ОВК №90 (Снятин)», – сказав Маруняк.

«Щодо агітаційної активності, то на Прикарпатті працює всього 8 кандидатів. Це Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Анатолій Гриценко, Олег Тягнибок, Ольга Богомолець, Олег Ляшко, Михайло Добкін та Валерій Коновалюк. Всі інші кандидати жодної агітації на Івано-Франківщині не проводять», – повідомив він.

 

Більшість претендентів на посаду Президента використовують реклами на білбордах, роздачу газеток, проведення зустрічей з виборцями та розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ.

За словами Маруняка, факти застосування чорного піару та порушення стандартів виборчої агітації на Прикарпатті не мають такого масово та системного характеру, як на парламентських виборах 2012 року. 

«Загалом Президентська кампанія на Прикарпатті проходить спокійно та без явних порушень у роботі виборчих комісій та виборчого законодавства», – підсумував Іван Маруняк.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.