Фото

На лінійці у 19 школі вітали чемпіонів Кубка Олександра Бубена (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього року випускниками 19 школи стали її дев’ятикласники. Частина з них залишиться у школі здобувати повну загальну середню освіту, а частина поступить у професійно-технічні навчальні заклади, коледжі чи ліцеї.

Останній дзвоник почався з державного гімну та молитви.

Дев’ятикласників вітали їхні «послідовники» — учні перших класів.

Грамоти отримали учні, які відзначилися особливими успіхами у навчанні та посіли призові місця на учнівських олімпіадах різного рівня.


«Радію разом з вами, що нарешті ви закінчили цей навчальний рік, — звернувся до учнів, їх батьків та вчителів Олександр Бубен. — Попереду у вас канікули. Бажаю вам гарно відпочити, набратися нових вражень, щоб було з чим повернутися до своїх класів, і ділитися ними зі своїми друзями. Маю місію нагадати, що в кінці лютого ми започаткували турнір на приз президента народного футбольного клубу «Ураган», де змагалися 28 шкіл. У підсумку, 19 школа стала чемпіоном цього першого, але вже традиційного турніру. Хлопці, які боролися протягом трьох місяців, вибороли нагороди не тільки собі, але й головний приз 50 тисяч гривень. Це приз для школи, бо на ці гроші буде закуплений спортивний інвентар, щоб у вашої школи було ще більше досягнень у спорті».

На середину шкільної площі вийшли усі гравці команди-переможця: Владислав Семотюк, Андрій Семйон, Михайло Хромей, Андрій Василів, Арсен Тодорів, Богдан Ковалець, Володимир Царев, Володимир Бурдиляк, Володимир Фреюк, Максим Мартинов, Богдан Кардаш, — та їх тренер, вчитель фізкультури Ярослав Качор.

Спортивний директор «Урагану» Роман Ярий вручив хлопцям медалі переможців, а також відзнаку їх вчителю як кращого тренера турніру. До слова, цього року Ярослава Качора визнали кращим серед вчителів фізкультури міста. Пам’ятну медаль отримав і директор школи Микола Білоокий. Гравець шкільної команди Михайло Хромей, учень другого класу, отримав нагороду у номінації «Відкриття турніру».

Окремо відзначили дівчачу групу підтримки, яку створила вчитель Любов Розман. Відзнаку найкращої групи підтримки отримала найменша її учасниця, гімнастка, Яна Марюк.

Школа отримала першу партію спортивного обладнання на суму 5 тис. грн. Це м’ячі, палатки та сітки на ворота. Як розповів Олександр Бубен, протягом літа, до початку нового навчального року, спортивний інвентар закуплять і на решту призової суми, 45 тис. грн.

Цікаво, що цього року учні 19 школи здобули ще кілька спортивних перемог. Шкільна команда перемогла у міському чемпіонаті з регбі-5. Сьомий рік поспіль дівчача команда стала чемпіоном міста з волейболу. Усі вони теж отримали пам’ятні грамоти.

«Ця перемога має спортивне значення і, якщо бути до кінця чесним, є фінансове значення, оскільки в нинішніх умовах виграти 50 тисяч і закупити спортивне обладнання, це є досить суттєво, — говорить Микола Білоокий. — Сьогодні нам вручили футбольні м’ячі і туристичне обладнання на суму 5 тис. грн. Протягом літа буде закуплено обладнання для спортивного залу: баскетбольні щити, обладнання для спортивної гімнастики тощо». За словами директора, останнього разу школа отримувала кошти на спортивний комплекс чотири роки тому. Тоді з міського бюджету їй виділили 50 тис. грн. на ремонт спортзалу. А більшість спортивного обладнання школа має ще з часів її побудови.

Цікава особливість 19 школи — її герб. На ньому зображений футбольний м’яч та музична клавіатура. За словами Миколи Білоокого, ці два символи відображають традиційно успішні для школи напрямки — спорт та художню самодіяльність.

Президент народного футбольного клубу «Ураган» Олександр Бубен заявив, що з вересня в Івано-Франківську почнеться ще масштабніший шкільний футзальний турнір, який триватиме весь навчальний рік. Його головний приз буде ще більшим, ніж нинішній.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.