Фото

На Прикарпатті відбулися змагання з крос-кантрі “Будьмо здорові!” (ФОТО)

У неділю, 2 травня, у с.Хом’яківка неподалік Івано-Франківська відбулися любительські змагання у такому виді велоспорту, як крос-кантрі (англ. cross-country, їзда по пересіченій місцевості). Це був перший етап серії змагань під загальною назвою “Будьмо здорові!”. Організаторами гонок виступили велоцентр “MTBBike” та еко-садиба “Будьмо здорові”.

Учасники — а серед них були чоловіки, жінки та навіть діти — змагалися на трасі довжиною 2120 метрів. Чоловіки мали проїхати 5 кіл, а слабшим учасникам потрібно було здолати лише одне спрощене коло. Трек включав прямі ділянки, підйоми і спуски, а також хитрі повороти. Змагання пройшли успішно, зокрема й через сонячну погоду.

Найшвидший серед чоловіків — Любомир Випасняк — здолав 5 кіл приблизно за 40 хвилин і відповідно зайняв перше місце. За ним лінію фінішу перетнули Тарас Ярема (ІІ місце) та Станіслав Спузяк (ІІІ місце). Серед дівчат-юніорів перше місце зайняла Наталія Шкуріна, другою прибула Світлана Літвішко. У категорії жінок призеркою стала Тетяна Панченко. Перше місце у дитячій категорії зайняв Петрик Панченко, і трохи відстав від нього шестирічний Кирило Лісовський.

Організатори урізноманітнили змагання веселими розвагами, показовими виступами велотріалістів і заслуженим пікніком.

Наступний, другий етап змагань пройде в рамках святкування Всесвітнього велодня 29 травня.