Фото

Двоє дітей пішли гуляти і не повернулися. Міліція продовжує розшук (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Звечора 28 травня працівники міліції, МНС і жителі села Добротів Надвірнянського району розшукують двох безвісти зниклих хлопчиків – 11-річного Василя Швайка і його молодшого брата – 5-річного Вітю. У суботу після обіду вони вийшли з подвір’я погуляти і додому не повернулися. На пошуки і встановлення місцезнаходження дітей залучено значні сили правоохоронців і рятувальників, а також військовиків внутрішніх військ та громадськість.


На цей час відпрацьовані лісові масиви, річку та ставки в селі Добротів, а також у селах Ланчині, Красна та Делятин. Працівники міліції перевірили усі види транспортного сполучення, опитано водіїв пасажирських автобусів, які проходять через село Добротів, однак позитивної інформації про зниклих безвісти не здобуто.

Можливо, хтось із мешканців помітив їх на дорозі, на автобусній зупинці, автостанції чи залізничному вокзалі. Міліція негайно перевірить кожну інформацію, яка надійде з приводу дітей. Можна телефонувати на телефон «102» у будь-якій відділ міліції та у будь-який час.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.