Акцент Соціум

У Франківському пологовому протестують на Covid-19 всіх лікарів та породіль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 30 березня, в обласному пологовому померли дві жінки. Одна –  37-річна жінка з Болехова,яка напередодні встигла народити дівчинку та  60-річна жінка з Коломиї, яка перебувала на лікуванні у гінекологічному відділенні.

Мер Руслан Марцінків під час прямого ефіру повідомив, що у зв’язку з цим проведуть тестування всіх пацієнтів та працівників міського пологового будинку, пише “Репортер“.

Як ви всі знаєте, обласний перинатальний та міський пологовий – це фактично одна будівля. Після цих двох смертей та підтверджених випадків захворювання серед медичного персоналу центру, ми з керівництвом міського пологового будинку прийняли рішення протестувати на коронавірус абсолютно всіх – і персонал, і породіль, і дітей, аби уникнути такої трагедії, як сталася в перинатальному.Ситуація, яка трапилась в обласному пологовому – це велика трагедія. Ми постараємось у никнути її повторення в міському перинатальному”, – каже Марцінків.

Крім того мер звернувся із закликом не розвоводити паніку, якщо найближчими днями цифра заражених коронавірусом у області  почне рости. Все тому, що місто закупило більш точні ПЛР-тести.

Про те, що їх поставку очікують вже в п’ятницю-суботу повідомили у середу, 1 квітня, на брифінгу з приводу поширення коронавірусу в області.

Нагадаємо, наразі Івано-Франківська область знаходиться на першому місці в Україні по кількості померлих від Covid-19.

У обласному пологовому будинку померла друга жінка з коронавірусом, чотири лікарі інфіковані

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні