Акцент Люди

У обласному пологовому будинку померла друга жінка з коронавірусом, чотири лікарі інфіковані

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі померли вже дві жінки, в яких підтвердили коронавірус. Про це на брифінгу т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Одна породілля, 37-річна жінка з Болехова, померла 30 березня. Другій жінці з Коломиї було 60 років, вона перебувала на лікуванні у гінекологічному відділенні. Дата смерті – теж 30 березня, пише “Репортер“.

Керівник Івано-Франківського обласного перинатального центру Юрій Павлушинський сказав, що зараз у пологовому будинку є чотири пацієнтки з температурою. Їх перевели в окремі палати, провели експрес-тести на коронавірус. Результат – негативні. Аналізи направили у лабораторію на дослідження, завтра будуть результати.

Також Павлушинський  розповів, що у однієї з їхніх акушерок діагностували коронавірус. Жінка працювала в іншому відділенні, і не могла заразити померлу напередодні породіллю. За його словами, всього заклад має чотирьох  працівників із діагнозом COVID-19.

З початку карантину хворі у пологовому поділені на два потоки.

“На фізіологічний роддом вхід з Сахарова, на обсерваційний – з Чорновола”, – сказав Павлушинський.

Він зазначив, що на обсерваційне лікування поступають хворі з распіраторними захворюваннями. Їх обслуговує окрема бригада лікарів, які не контактують з бригадами з інших відділень перинатального центру.

У померлої у Франківську породіллі аналіз показав коронавірус – Савчук (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні