Люди

У померлої у Франківську породіллі аналіз показав коронавірус – Савчук (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ввечері вівторка, 31 березня, головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук заявив в ефірі ОТБ “Галичина”, що у породіллі, яка померла, аналіз показав COVID-19.

37-річна мешканка Болехова поступила до обласного перинатального центру на 36 тижні як вагітна з гестозом. Потім її стан погіршився, пише Репортер. 30 березня жінка померла.

Ще при житті жінки лікарям вдалося відібрати в неї зразки для аналізів. Сьогодні ввечері нам стали відомі результати – у жінки виявили коронавірус, – сказав в ефірі  Руслан Савчук.

Втім, за його словами, причин для паніки немає, пологовий забезпечений усім необхідним, а деякі відділення повністю на карантині.

У вівторок, 31 березня, про те, що перед тим жінка повернулася з Польщі, повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Володимир Чемний.

Натомість, її рідні не вірять, що хвороба пов’язана з візитом закордон, адже стверджують, що в Польщі жінка була ще в листопаді минулого року.

Повернулася з Польщі у листопаді, – родичі померлої в ОПЦ

Сестра померлої каже, якщо є коронавірусна інфекція, то підхопити вірус вона могла лише у пологовому, бо ж на вулицю не виходила, а з рідними спілкувалася тільки по телефону.

 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні