Сьогодні завершилася соціальна акція «Ура-Фану». Фанати НФК «Ураган» місяць збирали кошти на допомогу неповносправним дітям, і тепер відвідали їх в Бурштині та подарували спортивний інвентар.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з обмеженими можливостями в Бурштині створили у листопаді 2012 року за сприяння Галицької райдержадміністрації. «Фанати знайшли нас самі, — розповідає директор центру Наталія Кец. — До нас зателефонував член фан-клубу Андрій Кухарчук і запитав, чи можна приїхати у гості та познайомитися з дітьми. Звичайно, ми погодилися. Ми раді усім друзям, хочемо дружити й далі. Усе, що від нас потрібне для цього, ми готові надавати».
«Нам порекомендували цей центр в обласному управлінні у справах сім’ї та молоді, бо його створили зовсім недавно, — каже член фанклубу Катерина Микицей. — Думаю, наша акція вдалася, діти задоволені подарунками, нас тепло прийняло керівництво центру. Думаю, ми ще не раз проведемо подібну акцію».
«Ура-Фан» привіз дітям баскетбольні, волейбольні та фітнес-м’ячі, обручі, гімнастичні палиці, скакалки, солодкі подарунки тощо.
«Нам якраз були потрібні саме такі подарунки, — зізнається Наталія Кец. — Ми вже думали разом із батьками придбати бодай якийсь м’ячик, бо ті, що в нас були, вже порвалися. А сьогодні, коли побачила таку сітку з м’ячами, я так розхвилювалася, що не знала, що й сказати. Досі в нас так було, що коли одна дитина взяла м’ячик, інша вже не могла ним побавитися, а тепер практично для всіх діток є по м’ячику».
Бурштинський центр працює з дітьми та молоддю з семи до 35 років. Як каже Наталія Кец, вони дуже обділені, бо обмежені у фізичних і функціональних можливостях, тому суспільство має знати про цих людей і про те, що вони потребують допомоги.
«Наші діти — дуже щирі, — каже директор центру. — І суспільству треба в них вчитися цієї щирої безпосередності, вчитися любити не за щось, а просто за те, що хтось є поруч».
Центр відкритий з 8:00 до 17:00 крім суботи та неділі. Сьогодні центр відвідують 27 реабілітантів. Ще вісім дітей приходять сюди на погодинні консультації. Тут працюють соціальний педагог, психолог, реабілітолог-фізкультурник, вихователь, масажист.
«Хочу звернутися до батьків і матерів, — говорить Наталія Кец. — У кого є такі проблеми, не замикайтеся в собі, приходьте, знаходьте однодумців, добивайтеся щастя для своїх дітей. Коли ви побачите, що ваші діти задіяні, то щасливішими будете й ви».
Comments are closed.