Відео Люди

Мольфарські пристрасті. Нащадки карпатського мага Гоя обурені жінкою, що називає себе онукою їх родича (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нащадки цілителя обурені тим, що невідома їм жінка називає себе онучкою їх родича.

Родина карпатського мага Гоя обурилася на мольфарку, яка називає себе внучкою їхнього діда. Спадкоємці відомого знахаря, який помер 26 років тому, мають намір через суд вимагати ДНК-тест на встановлення родинного зв’язку із загадковою жінкою. Кому ж Андрій Атаманюк – таке справжнє ім’я мольфара насправді передав свій дар, дивіться в сюжеті ТСН.

На обійсті Гоя в Шешорах на Косівщині зібралися його спадкоємці в чотирьох поколіннях – донька Наталія, троє онуків, правнучка і навіть двоє праправнуків. Вони показують свідоцтво про смерть чи не найславетнішого мольфара Карпат і безліч фото з дідом.

Велику сім’ю за одним столом мимоволі зібрала мольфарка Ольга, яка живе на Прикарпатті і теж називає себе онукою Гоя.

«Були шешорські люди в цієї Ольги, навіть давали мені її номер телефону», – каже онучка Орися. – Якщо вона онучка Гоя – ми перепросимо її, а якщо ні, то як це?

«Люди будуть казати: ти не помагаєш, значить, твій дід теж був дурак», – каже онучка Марія.

Як і Гой, із водою нині людей приймає й загадкова мольфарка Ольга. Каже, що дар їй передався, як дідові – в 11 років.

«То ми не звірі, ми всі люди – приходи, признайся, що ти є», – кажуть онуки.

«Якщо вона помагає, то нехай. Але тільки не робить рекламу, що це від діда в неї талант. Талант передати від одного до другої – це ні, не можна», – вважають у родині.

В тому, що в діда могла бути сім’я на стороні, спадкоємці сумніваються. Аби з’ясувати, телефонують загадковій мольфарці. Та скидає виклик, на другий відповідає, що готова приймати вдома тих, хто хоче прийти.

«Вас турбує правнучка Гоя, хотіла би з вами поспілкуватися. Як розумію, ми з вами родина… Все, вона виключила. Бачите, яка вона внучка Гоя», – коментують розмову рідні Атаманюка.

Вони переконують, що свої знання Гой передав лише одній онуці, але такого дару, який мав сам мольфар, онука не отримала. Дідової слави рідня теж не хоче, але й іншим використовувати його ім’я більше не дозволить.

Вони вимагатимуть провести ДНК-тест на визначення спорідненості.

«Ми будемо писати до прокуратури», – каже правнучка.

Рідні впевнені, що суд зобов’яже провести аналіз, котрий розставить усі крапки над «і» в цій історії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.