Спорт

Калушанин став чемпіоном України з важкої атлетики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У приміщенні спорткомплексу Дніпровського центру професійно-технічної освіти відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед майстрів, в рамках якого проводився і відкритий чемпіонат Дніпра. У змаганнях брали участь понад шість десятків важкоатлетів віком від 30 років з Дніпра, Запоріжжя, Павлограда, Харкова, Чернігова та інших міст країни.

У чемпіонаті взяв участь фахівець відділу безпеки та режиму ТОВ «Карпатнафтохім» Іван Дзуль, інформують “Вікна” з посиланням на “Нафтохімік-Калуш”.

Він виступав у ваговій категорії до 73 кг, він обійшов всіх своїх суперників, майстрів спорту України як по ваговій категорії, так і по віковій групі 55+. Іван Дзуль набрав у сумі двоборства 183 кг. Він став абсолютним чемпіоном України та Дніпра з важкої атлетики серед майстрів у ваговій до 73 кг та віковій групі від 55 до 59 років.

Як зізнався Іван, на цих змаганнях, на жаль, йому вдалося оновити особисті рекорди, яку були встановлені на чемпіонаті України в Миколаєві. Але отримати нагороди з рук легенди важкої атлетики 70-х років, дворазового чемпіона світу, чемпіона Олімпійських ігор 1976 року в Монреалі Юрій Зайцева вартували того, щоб він змагався з суперниками на помості в Дніпрі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.