Франківські «дракони» виграли матч Екстра-ліги з рахунком 3:0

У суботу,17 листопада, у залі івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся футбольний матч  восьмого туру Екстра-ліги між «Ураганом» (Івано-Франківськ) та «Енергією» (Львів).

Поєдинок став справжнім святом футзалу. Адже матчі між «Енергією» та «Ураганом» безкомпромісні у будь-якому турнірі, а тим паче в чемпіонаті.

Дракони розпочали поєдинок доволі обережно, але вже на 2 хвилині Артем Фаренюк пробив здалеку і після рикошету м’яч залетів у сітку воріт “Енергії”.

Львівські енергетики відповіли ударами Олега Гасюка та Степана Струка, але з ними впорався голкіпер іванофранківців Роман Колток.

До перерви рахунок на табло так і не змінився.

А на 28 хвилині знову забив “Ураган”. Влучним дальнім ударом з лівого флангу відзначився Роман Кордоба.

Не пройшло і хвилини, як іванофранківці відзначились втретє. Артем Фаренюк прорвався до воріт, перекинув голкіпера, але влучив у стійку. А першим на добиванні опинився Андрій Федюк.

У підсумку в енергетичному дербі цього разу перемогу святкував “Ураган” – 3:0

Нагадуємо, у неділю, 18 листопада, об 11:00 год, відбудеться гра 1 ліги: Ураган-2-КФВ – Атлетик (Бровари).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні