Соціум Фото

У Моршині встановлять скульптуру нещодавно обраного символу Карпат (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нещодавно журі на чолі з куратором одного з найвідоміших музеїв світу – лондонського Victoria and Albert Museum Мелісою Хамнетт (Великобританія) оголосило переможця конкурсу «Символ Карпат».

Всеукраїнський екопроект “Разом за природу” ще в лютому оголосив переможця національного голосування за тварину – символ Карпат. Ним стала рись, яка набрала більше 30% голосів, повідомили Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Проект Петра Гронського «Відображення» обрали найкращим серед 80 претендентів. Скульптура у формі голови рисі висотою майже 4 м, яка ніби дивиться на своє відображення у воді. Виготовлена вона з полімеру, скловолокна, полімерної фарби та нержавіючої сталі.

«Як довго без захисту людини рись буде бачити своє відображення у воді карпатського струмка? Саме до такого питання має привести глядачів мій проект. Я прагнув створити не фотографічний, а узагальнений образ рисі, який має гармонійно вписатися в ландшафт старого парку та привабити туристів до Моршина», — пояснив свій задум Петро Гронський.

Автор отримає винагороду в 80 тисяч гривен, а скульптуру восени встановлять у Моршинському міському парку.

Нагадаємо, що сьогодні чисельність рисей у Карпатах – 350 особин.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.