Соціум

У Долині відкрили центр обслуговування споживачів газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 14 червня, АТ «Івано-Франківськгаз» відкрив четвертий  центр обслуговування клієнтів.

“Відтепер 24 тис мешканців Долинщини зможуть швидко, якісно та комфортно отримувати весь спектр послуг – від консультацій по особовому рахунку до оформлення документів на підключення до газової мережі”, повідомляє прес-служба підприємства.

Наразі такі центри успішно працюють в Івано-Франківську, Калуші та Коломиї. Відкриття такого центру у Долині є черговим етапом реалізації комплексної програми «Івано-Франківськгазу» з розвитку клієнтського сервісу.

Споживачів на рецепції зустрічає адміністратор, який надає консультації із загальних питань  та допомагає провести оплату через платіжний термінал. Додатково обслуговують споживачів троє кваліфікованих операторів.

У залі встановлені дивани, кулер з водою, є wi-fi.

 «Щоб спростити зв’язок наших клієнтів з газовою компанією, ми щороку відкриваємо сучасні центри обслуговування та впроваджуємо онлайн-сервіси. Вони допомагають користувачам природного газу швидко і якісно вирішувати усі питання. Окрім того, для зручності клієнтів Івано-Франківщиною курсує мобільний центр обслуговування. І це єдиний в Україні мобільний центр з надання комунальних послуг», – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

До кінця року «Івано-Франківськгаз» планує відкрити ще два центри обслуговування клієнтів – у Надвірній та Снятині.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.