Соціум

Марцінків відправив “Муніципальну варту” рахувати дерева

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулого року в Івано-Франківську обрізали 2300 дерев. Про це повідомили у вівторок, 26 лютого, на оперативній нараді у міського голови.

У 2018 році на обрізку гілок дерев заклали у бюджеті 2,5 млн грн. Цього року виділили лише 1,3 млн грн, але їх уже майже не залишилося через погашення боргів.

Поки що по плану цьогоріч – обрізати 242 дерева. З них уже привели до порядку 195.

«Є три види обрізання. Перша – це формувальна, коли дереву надають певної форми. Її застосовують у центрі міста, у скверах, – каже Михайло Смушак, начальник департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою. – Другий вид – санітарна обрізка, вона проводиться впродовж цілого року, це видалення сухих або уражених гілок. І ще є омолоджувальна обрізка, коли обрізають гілки у старого дерева, залишається лише стовбур. Останньої ми не робимо».

За словами Смушака, цього року обрізали 90 дерев на Національної гвардії, Коновальця, Чорновола, 79 дерев на Привокзальному сквері, також на Маланюка та Донцовій. Мер міста Руслан Марцінків обурився кількістю названих дерев.

“Я піду порахую, скільки дерев буде у Привокзальному сквері. Тобі буде гірко. 90 дерев ти обрізав. Там є 90 дерев?” – каже Марцінків. – Муніципальну варту відправити – порахують дерева. Порахувати всі дерева і доповісти”.

Михайло Смушак відповів, що у департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою є фотографії всіх дерев, на яких проводили обрізання гілок.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.