Відео Соціум

Франківські школярі створили 12 унікальних мультфільмів (ВІДЕО, ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В понеділок, 16 липня, у громадському ресторані Urban Space 100 презентували мультфільми, створені під час проекту соціальної мультиплікації «Світ повний можливостей».

Проект реалізовувався в березні-травні 2018 року за підтримки програми «Міські Ґранти» від платформи «Тепле місто». Метою проекту є сприяння прояву індивідуальності дітей, та звернути їхню увагу на соціально-важливі теми, через метод соціальної мультиплікації, пише Галка.

Кожна група сама вигадувала мультфільм, а для його створення використали різноманітні матеріали: кольорові олівці, маркери, пластилін, кольоровий папір та картон.

“Діти часто зачіпають проблему навколишнього середовища, нерозуміння серед батьків і дітей, та вплив інтернету на світ”, – наголошує керівник проекту Анастасія Маліборська.

Соціальна мультиплікація – один із методів неформальної освіти, що сприяє інтелектуальному та творчому розвитку, формує креативний погляд на світ та його проблеми. Об’єднує та активізує громадян країни, допомагає психологам вирішувати суспільні та особистісні проблеми, розвиває вміння представляти свої ідеї та працювати у колективі.

“В епоху інтернету, коли діти звикли ховатися за екраноми планшетів від оточуючого світу, постає надзвичайно ефективний спосіб комунікації, як соціальна мультиплікація. Він зв’язує дітей із реальним світом та його проблемами, дозволяє реалізувати свій творчій талант, і головне, дає можливість бути почутими”, – волонтер проекту Орест Багрій.

Суть соціальної мультиплікації в даному проекті полягала в тому, що діти віком 10-16 років, із різними захопленнями, соціальним статусом об’єдналися навколо однієї проблеми, за час проекту було об’єднано понад сотню дітей.

12-річна Анастасія Яцишин розповіла, що вона разом з школярами різного віку створила мультфілм “Інтернет повний небезпек”, про шкоду інтернету для дітей.

“Потрібно більше проводити часу на вулиці та спілкуватися один з одним, а не сидіти в інтернеті. Ми створювали мультфільм за допомогою пластиліну, це було дуже цікаво”, – розповідає дівчинка.

Участь у проекті взяли п’ять освітніх закладів Івано-Франківщини. Зокрема, це: Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №24, Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №28, Дитячо-юнацький пластовий центр, Івано-Франківський навчально-реабілітаційний центр Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.