Афіша Розваги Світ

Франківців запрошують на розмову про Burning Man та українську Burn-культуру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Презентація від волонтерів та учасників Burning Man буде 2-го квітня о 18:00 в Urban Space 100.

Лєна Омельченко, Андрій Коржик та Євген Вершинін поділяться з франківцями таємницями та цікавинками про цей маштабний захід у пустелі.

До теми: Пустеля єднає людей. Як франківці на Burning Man фестивалили (ФОТО)

Щороку до пустелі Блек-Рок, що у штаті Невада з’їжджаються десятки тисяч людей на мистецький фестиваль Burning Man. На тиждень вони перетворюють пустелю у мегаполіс Блек-Рок-Сіті. Тут кожен сам дбає про свій побут, а навкруги панує мистецтво і самовираження.

Минулого року на Burning Man з’їхалися понад 70 тисяч учасників, були серед них і двоє франківців. Франківці жили у таборі Borshch. Щодня готували 50-літрову каструлю борщу з двома видами м’яса для всіх охочих. Роздавали безкоштовно, бо один із принципів фестивалю – дарувати і нічого не чекати натомість.

Зокрема на зустрічі розкажуть про історію фестивалю і як він зародився, 10 принципів BM, як потрапити на фестиваль та нюанси проживання. Також можна буде дізнатися, що таке Kurenivka, про погляд “зсередини” про локальні івенти та оригінальний Burning Man та як долучитися до проекту.

“Після проведення в Києві офіційних локальних івентів Precompression та Decompression з’явилася необхідність мати місце для творчих колаборацій. У нас зібралася група людей, які готові не раз чи два рази на рік реалізовувати свої ідеї у рамках бьорнерських заходів, а постійно працювати над власними проектами,” –каже Ярослав Корець, лідер української спільноти бьорнерів.

Тож виникла ідея створити щось більше, на рідній землі.  “Палац культури Куренівка” – це простір на 1200 м2 на Подолі, де планується створити майстерні для мейкерства, робототехніки, гончарства, місце для роботи над арт-об’єктами, які будуть представлені на Burning Man, музикальна студія, зона для театру/концертів/вечірок тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.