Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У маленькому сонному американському місті всі одне одного знають. Тут завжди знайдуться лихий і добрий копи, колишній чоловік з новою пасією і трагедія, до якій нікому немає діла. Кримінальна трагікомедія «Три білборди» також розповідає про одне з таких містечок, де злочинці все ще не покарані.

Доньку Мілдред Гейз згвалтували і вбили більше року тому. Місцева поліція, на чолі з шерифом Віллоубі, так і не змогла розкрити злочин, тому жінка вирішила підштовхнути їх до роботи. Вона винайняла три біллборди за містом, на яких розвісила провокативні написи, які нагадують про вбивство. Так вона втягнула себе у протистояння з місцевими копами, у яких є і свої проблеми: Віллоубі має невиліковний рак і жодної ідеї, як розкрити цей злочин з убивством, а жорстокий офіцер Діксон зловживає владою, яку дає поліцейський значок. Але Мілдред так легко не здається: їй більше нічого втрачати.

«Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі» вийшов у США 10 листопада 2017 року і був одним з головних претендентів на минулорічний «Оскар». Фільм не отримав статуетку, зате її взяла виконавиця головної ролі Френсіс Макдорманд. Критики назвали «Три білборди» одним із найкращих фільмів року. Режисер – Мартін Макдона.

У ролях:

Френсіс Макдорманд – Мілдред Гейз
Сем Роквелл – Джейсон Діксон
Вуді Гаррельсон – Білл Віллоубі
Пітер Дінклейдж – Джеймс
Джон Гоукс – Чарлі
Калеб Лендрі Джонс – Ред
Еббі Корніш – Анна
Кетрін Ньютон – Анджела Гейз
Лукас Геджес -Джаред

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Лашкаво прошимо”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.