Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Лашкаво прошимо”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Свої байки про місцеві етноменшини є у кожній країні. Але не варто вірити стереотипам – про це французька комедія Дені Буна.

Начальник поштового відділення у французькому Провансі Філіпп Абрамс мріє, отримати переведення на роботу біля Середземного моря, щоб догодити дружині Жулі. Аби все точно вийшло, Філіпп вдає, що має інвалідність і тому заслуговує на пільги. Аферу розкривають і тепер Філіпп мусить працювати у містечку Берг на півночі Франції – місцевості, відомій своїм лютим холодом, дивними звичками і незрозумілою мовою місцевих мешканців.

Дружина відмовляється переїхати у «дикі краї» і Філіпп з важким серцем відправляється на північ сам. Там все справді здається незрозумілим, а люди, – їх називають «шті», – розмовляють з жахливим акцентом. Втім, Філіпп скоро стає друзями з душевними й добрими новими співробітники і дорога у Берг після вихідних вже не здається такою сумною. Та раптом Жулі вирішує провідати чоловіка, який досі її обманював, розповідаючи про жахи півночі…

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Велика риба”

Дослівно фільм називається «Ласкаво просимо до «шті» і вийшов він 27 лютого 2008 року, в Україні ж потрапив у прокат лише у 2011. Режисером, сценаристом і виконавцем однієї з головних ролей став Дені Бун. Французька комедія стала популярною не лише на батьківщині, а й у багатьох країнах. Італійці навіть зняли свій римейк – «Ласкаво просимо на південь», заснований на стереотипах про південні регіони Італії, а потім і продовження – «Ласкаво просимо на північ».

У ролях:

Кад Мерад – Філіпп Абрамс
Дені Бун – Антуан Байоль
Зоє Фелікс – Жулі Абрамс
Лоренцо Осілья-Форе – Рафаель Абрамс
Анн Маривін – Аннабель Деконнік
Філіпп Дюкен – Фабріс Канолі
Гі Леклюїз – Ян Вандерноут
Лін Рено – мати Антуана
Мішель Галабрю – двоюрідний дідусь Жулі
Стефан Фрейсс – Жан
Патрік Боссо – Жандарм
Жером Коммандер – інспектор Лебік
Александр Карр’єр – Тоні
Фред Персонн – мсьє Вассер

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.