Політика

Вибори на Франківщині почалися з дрібних порушень – ОПОРА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За інформацією окружних виборчих комісій Прикарпаття усі 1034 дільничні виборчі комісії розпочали роботу вчасно.
Спостерігачі ОПОРИ повідомляють про нестачу виборчих скриньок на п’ятьох дільницях і спробу не допустити спостерігача.
На виборчих дільницях №260734 (Лисець) та №260910 (Угорники) мало б бути не менше 6 стаціонарних скриньок для голосування, але, за повідомленням ОПОРИ, у Лисці наявні 4 скриньки, в Угорниках – 3.
На середніх виборчих дільницях №260779 (Черніїв), №260727 (Тисмениця) та №260728 (Тисмениця) наявні три з чотирьох необхідних скриньок.
У селі Поплавники Галицького району на дільниці №260115 члени комісії спробували не допустити спостерігача ОПОРИ на ранкове засідання ДВК, мотивуючи це тим, що спостерігачів запустять після 8:30.
«Після роз’яснення норм закону, спостерігача ОПОРИ на ранкове засідання таки допустили. Пункт 1 частини 9 статті 78 Закону «Про вибори народних депутатів України» гарантує право спостерігачам перебувати на виборчих дільницях під час голосування, спостерігати з будь-якої відстані за діями членів виборчої комісії, зокрема, під час видачі виборчих бюлетенів виборцям і підрахунку голосів, не заважаючи членам виборчої комісії фізично», – розповів Богдан Морикіт, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами на Івано-Франківщині.
На дільниці №260705 у селі Потічок Снятинського району голова сільської ради захотів перебувати на ранковому засіданні дільничної комісії. Після зауваження спостерігачів посадовець відмовився від свого наміру.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.