Політика

У Коломиї створять ОТГ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Місто Коломия одним із перших серед міст обласного значення Івано-Франківщини створить об’єднану громаду з чотирма суміжними сільськими радами. Завдяки закону, який дозволяє містам обласного значення використовувати спрощену процедуру приєднання, цей процес активізувався. ОТГ

24 голоси “за” – коломийська міська рада схвалила проект рішення про приєднання територіальних громад чотирьох суміжних сільських рад. Коломийській ОТГ – бути, пише Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Це рішення Коломийської міської ради відкриє шлях до подачі повного пакету документів на отримання висновку Івано-Франківської облдержадміністрації, зазначає експерт з питань децентралізації Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Maksym Chopey. Та опираючись на фінансові розрахунки запевняє, що у такому форматі майбутня Коломийська об’єднана громада буде фінансово спроможною і зможе якісно виконувати весь спектр повноважень.

У свою чергу, юрисконсульт ІФ ЦРМС Міша Івашків додає, що після отримання висновку Івано-Франківської облдержадміністрації на відповідність законам і Конституції України, фінальним кроком стане схвалення рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста Коломия усіма радами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.