Політика

На скандальній ділянці біля озера шукатимуть останки і буде простір імені Гурика

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Біля міського озера на вулиці Гурака організують розкопки, на яких шукатимуть історичні предмети часів ІІ Світової війни і захоронення жертв комуністичного режиму.

Територію обстежуватиме Івано-Франківське обласне історико-просвітницьке товариство “Меморіал”, з технікою допоможе міський бюджет. Про це у мережі повідомив мер Руслан Марцінків.

“Сьогодні знову зустрілись з громадою та духовенством на вул. Гурика біля міського озера. До нас приєдналось Івано-Франківське обласне історико-просвітницьке товариство “Меморіал”, яке хоче обстежити цю територію, – пише Марцінків. – Раніше вони знайшли тут штик-ніж часів світової війни, також трагічним фактом стало масове заховання на території жертв комуністичного режиму.”

Що стосується подальшої долі цієї території, то міський голова планує облаштувати громадський простір імені Героя Небесної Сотні Романа Гурика з капличкою Помісної Української Церкви.

Нагадаємо, на цьому місці мав бути розважально-відпочинковий центр «Гаразд», але мерія прийняла мораторій на забудову біля озера. Коли забудовник все ж поставив там паркан, міська рада встановила на місці капличку і поставила хрест. Потім там встановили намет для прийому громадян і ще один – для обігріву. На засіданні виконкому мер з голосу вніс пропозицію виділити цю ділянку громаді УПЦ КП, тобто – Помісній Українській Церкві.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.