Політика

На Прикарпатті візьмуться за ремонт найпроблемніших ділянок дороги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В ОДА відбулася нарада щодо проведення ремонтних робіт на дорогах області державного та місцевого значення.

Участь у ній взяли директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Володимира Рачкевича, представники Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття» та ДП «Івано-Франківський облавтодор».

«Задля ефективного використання наявного фінансового ресурсу ми визначили перелік доріг із великим навантаженням, які потребують невідкладного ремонту. Тож найближчим  часом розпочинаємо ремонт найпроблемніших ділянок автошляхів на Прикарпатті», – повідомив Володимир Рачкевич.

Зазначалося, що планується здійснення ямкового ремонту на ділянці дороги державного значення Н-18 Івано-Франківськ – від Тиcмениці до межі з Тернопільською областю, а також у самому районному центрі. Окрім того, роботи із відновлення дорожнього полотна проведуть на найбільш проблемних ділянках дороги Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига.

Відремонтують також автошляхи у Павлівці (Тисменицького), селах Боднарів, Голинь, Пійло, Вістова (Калуського) та Креховичі (Рожнятівського районів) тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.