Люди

У Карпатах травмувалися шестеро туристів-лижників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
16 лютого рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи допомогли 6 травмованим туристам-лижникам.

Про це повідомляє головне управління ДСНС України у Львівській області.

Так, на лижній трасі гори Високий Верх надали допомогу 3 травмованим туристам-лижникам.  22-річна киянка отримала травму живота, 23-річний львів‘янин отримав травму ноги. Ще одна киянка, 1998 року народження, травмувала ліву руку.

На горі Тростян допомогли двом травмованим туристам-лижникам. 22-річна львів‘янка  отримала травму ноги, а 27 річний львів‘янин  травмував праву руку. А на горі Політехнік 46-річна лижниця з Одеси отримала травму хребта.

Рятувальники надали потерпілим першу домедичну допомогу та транспортували травмованих туристів до підніжжя гори, де їх чекали медики.

Рятувальники нагадують правила безпечного катання на гірськолижних трасах.
– Поважайте інших. Не створюйте загрози чи небезпеки для інших. Це стосується не лише поведінки, але й справності власного спорядження.
– Контролюйте швидкість та стиль катання. Кожен повинен вміти зупинитись, повернути та проїхати у межах власної видимості. У місцях із великим натовпом або обмеженою видимістю швидкість руху слід знизити, особливо по краях крутого схилу, у нижній частині траси та поблизу розташування підйомників.

До теми: Запальничка й мобільний у пазусі. Лижнику Ігорю Грищенку чотири дні вдалося вижити в Карпатах.

– Правильно вибирайте маршруту спуску. Маршрут спуску повинен обиратись відповідно до вмінь та навичок, таким чином, щоб не заважати і не створювати загрози тим, хто спускається попереду. Той, хто рухається за ним у тому ж самому напрямку, повинен дотримуватися необхідної дистанції, щоб залишити йому простір для вільного виконання маневрів. Пам’ятайте, що, як і на дорозі, в зіткненні винен той, хто їде позаду.
– Виконуйте правильно обгін. Обгін має здійснюватись таким чином, щоб залишити достатньо простору лижникам (сноубордистам), яких обганяють, для їхні маневрів (у тому числі, вимушених).
– Намагайтесь уникати зупинок на трасі. Не зупиняйтесь на вузьких ділянках траси та місцях із обмеженою видимістю. У разі падіння на такій ділянці слід якнайшвидше залишити її.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.